Licencja maszynisty – zapisy

Dlaczego nasz ośrodek?

Nasz ośrodek wygrał przetarg na opracowanie 30 scenariuszy szkoleń na symulatorach pojazdów kolejowych na zlecenie Urzędu Transportu Kolejowego LINK

Od 2015 roku w ramach funkcjonowania ośrodka szkolenia i egzaminowania maszynistów oraz kandydatów na maszynistów przeszkoliliśmy ponad 5000 osób. 

W naszym ośrodku szkoleni są pracownicy kolei z Litwy i Republiki Czeskiej.

Absolwenci naszego ośrodka znaleźli pracę u przewoźników pasażerskich i towarowych działających na terenie Polski i Unii Europejskiej

Od 2017 roku przeprowadziliśmy ponad 16 tysięcy godzin szkoleń z wykorzystaniem symulatorów pojazdów kolejowych. Jako pierwszy ośrodek w Polsce byliśmy przygotowani do obowiązkowych szkoleń dla maszynistów z wykorzystaniem symulatora pojazdu kolejowego (więcej info tutaj: LINK)

Każdy kursant naszego ośrodka otrzymuje materiały dydaktyczne pomagające przyswoić wiedzę przekazywaną podczas kursu. Do dyspozycji są także autorskie rysunki wskaźników ogólnoeksploatacyjnych, sygnałów świetlnych wykorzystywanych na potrzeby dydaktyczne.

Kursanci otrzymują dostęp do platformy e-learningowej, w ramach której mogą przygotowywać się do egzaminu, wypełniając testy treningowe.

Każdy kursant otrzymuje stałe 30% rabatu na wszystkie standardowe scenariusze ćwiczeniowe w naszych symulatorach pojazdów kolejowych lub utworzenie indywidualnego scenariusza ćwiczeniowego.

JMS to nie tylko ośrodek szkolenia i egzaminowania maszynistów, ale także wyspecjalizowana jednostka szkoleniowa oraz licencjonowany przewoźnik kolejowy. Współpracujemy z licznymi przewoźnikami kolejowymi (polskimi i zagranicznymi) w zakresie szkoleń dla maszynistów i innych stanowisk kolejowych, czy świadczenie usług wspomagających transport kolejowy.

Zaufali nam m.in.: Lotos Kolej, Orlen KolTrans, Freightliner, Koleje Małopolskie, Leo Express, RegioJet, Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych Kolprem

REJESTRACJA KANDYDATA NA LICENCJĘ MASZYNISTY

ETAP I – rejestracja kandydata

  1. Wypełnij wniosek rejestracyjno-rezerwacyjny i dokonaj opłaty wpisowej.
  2. Oczekuj na wiadomość od nas, w którym wyślemy komplet dokumentów.

ETAP II – dokumentacja

  1. Sprawdź, czy zgadzają się dane z otrzymanych dokumentów
    (Etap I),
  2. wydrukuj, podpisz egzemplarz wniosku zgłoszeniowego i odeślij nam skan na adres sprzedaz@kursykolejowe.pl,
  3. Umowę o świadczenie usługi edukacyjnej znajdziesz poniżej (zob. Regulamin szkoleń i egzaminów).

nr rachunku bankowego

46 88080006 0010 0198 4356 0001

Bank Spółdzielczy w Mszanie Dolnej

DO POBRANIA

Warunkiem uruchomienia danego kursu jest zebranie grupy min. 10 osób.